X
Menu

O nás

... více informací o nás

O NÁS

Potřebujete koupit náhradní díly a různé autodoplňky pro Váš automobil? Potom se obraťte na Autodíly Vsetín - AUTO MATE - Videcká Zdeňka, specialistu na prodej náhradních dílů a autodoplňků. Autodíly Vsetín - AUTO MATE - Videcká Zdeňka působí na českém trhu již 19 let a od začátku existence společnosti je naším hlavním zaměřením prodej širokého sortimentu autodílů od kvalitních výrobců.

Ve vsetínské prodejně nabízíme autodíly, autodoplňky do exteriéru i interiéru, autobaterie, autopotahy a autoplachty, autokosmetiku či povinnou výbavu. Další oblastí našich služeb je mazací technika, na kterou má naše firma Autodíly Vsetín - AUTO MATE - Videcká Zdeňka certifikát.

Objednané zboží si u nás můžete vyzvednout osobně nebo můžete využít náš zásilkový prodej. Zboží vám doručíme ve spolupráci se zásilkovou službou PPL. Náhradní díly, které nejsou skladem, objednáme, Vaše požadavky se snažíme se vyřídit co nejdříve. Naše činnost je zaměřená především na spokojeného zákazníka. Autodíly Vsetín - AUTO MATE - Videcká Zdeňka - Vaše spokojenost za nízké ceny! AUTO - MATE -  Videcká Zdeňka prodává autodíly na všechny běžné značky automobilů a autodíly renomovaných značek.