X
Menu

Online Katalog Exide

Online Katalog Exide

S potěšením oznamujeme, že nová verze Exide Online Katalogu s osazovacími tabulkami, ve verzi 2.5, je k dispozici pro online použití na lince: http://web.tecdoc.net/exide/?language=SK&articleCountry=SK, anebo jej najdete na stránce www.exide-cz.cz, v sekci: Vyhledej baterii.

Co je nové ve verzi 2.5?

  • HTML5 řešeni – perfektně podporující všecky mobilní zařízení (Apple, Android, iOS, Windows Phone) a všecky webové prohlížeče (Chrome, Internet Explorer, Firefox, WebOS, Safari, Nokia, Opera)
  • Katalog víc neběží na základě Adobe Flash a nevyžaduje Adobe Player. Toto řešeni přináší lepší výkon: lehčí načítáni a spuštění, jednoduší přístup, rychlejší použití
  • Nová sekce MOTOCYKLŮ!

Teď můžete vyhledávat správné aplikace i pro motocyklové baterie! Kliknutím na tlačítko v nabídce katalogu získáte doporučenou volbu baterie EXIDE pro konkrétní motocykl.

Sekce obsahuje celý rozsah motobaterií, s kompletní specifikaci a obrázky. Veliký počet aplikací motocyklů a skútrů je plně implementovaný v databáze TecDoc. Dnes obsahuje víc než 4 tisíc modelů, s doporučenou baterií od Exide. A další modely a typy motocyklů, včetně doporučených aplikací, budoudo databázi pravidelně doplňovány. Databáze v tomto momente ještě neobsahuje doporučení pro čtyřkolky, sněžné a vodné skútry a zahradní techniku.

Online katalog jsou naše elektronické, osazovací tabulky, na vyhledávání doporučené baterie, pro dané vozidlo. Můžete v něm najít všecky Exide baterie pro trh náhradní spotřeby, se specifikaci, obrázky, srovnáním s OEM číslem dílu a ještě mnohem víc.

Share